Datu privātums

SIA "Octopus Telecom" konfidencialitātes politika definē kā SIA "Octopus Telecom" reģ. Nr LV40103832887, turpmāk tekstā Octopus Telecom izmanto informāciju un Jūs, kā Octopus Telecom lietotājs, varat aizsargāt savu konfidencialitāti. Izmantojot Octopus Telecom pakalpojumus, Jūs uzticat mums savu informāciju. Šī konfidencialitātes politika ir izstrādāta, lai palīdzētu lietotājam saprast, kādu informāciju mēs apkopojam, kāpēc mēs to darām un kā mēs to izmantojam.

Mēs apkoposim un apstrādāsim Jūsu personisko informāciju saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu un citu piemērojamo likumdošanu, kas laiku pa laikam tiek grozīta.

1. Apkopotā informācija
Octopus Telecom apkopo Jūsu personisko informāciju tikai tādos gadījumos, ja esat sevišķi un apzināti snieguši mums šādu informāciju, piemēram:
Ja Jūs piesakaties kādam no mūsu hostinga plāniem
Ja Jūs reģistrējat domēnu mājaslapā octopustelecom.lv
Ja aizpildat jebkādu citu informācijas pieprasījumu mūsu mājaslapā
1.1. Personas informācija
Reģistrējoties Jums būs jānorāda informācija par sevi:
1.1.1. Vārds
1.1.2. Uzvārds
1.1.3. Dzimšanas datums vai personas kods
1.1.4. Adrese
1.1.5. Tālrunis
1.1.6. E-pasts
Informāciju, ko iegūstam, kad lietojat mūsu pakalpojumus. Mēs apkopojam informāciju par to, kādus pakalpojumus Jūs izmantojat un kā tos izmantojat. Šāda apkopošana attiecas uz tālāk norādīto informāciju.

1.2. Interneta protokola adrese
Octopus Telecom apkopo ar piekļuvi saistītu informāciju
1.2.1. Piekļuves IP adrese
1.2.2. Piekļuves datums un laiks

1.3. Informācija par atrašanās vietu
Kad izmantojat Octopus Telecom pakalpojumus, mēs varam apkopot un apstrādāt informāciju par Jūsu faktisko atrašanās vietu. Octopus Telecom izmanto atrašanās vietas noteikšanas tehnoloģijas pamatojoties uz IP adresi.

1.4. Maksājumu informācija
Kad veicat Octopus Telecom pakalpojumu apmaksu, Octopus Telecom var apkopot un apstrādāt informāciju par Jūsu bankas masksājuma kontu, bankas iestādi, telefona numuru un paypal kontu. Maksājumu kartes informācija netiek apkopota un apstrādāta.

1.5. Vietējā krātuve
Octopus Telecom var apkopot un uzglabāt informāciju (tostarp personas informāciju) lokāli Jūsu ierīcē, izmantojot tādas sistēmas kā pārlūkprogrammas tīmekļa krātuvē.

1.6. Sīkfaili un līdzīgas tehnoloģijas
Kad apmeklējat kādu Octopus Telecom pakalpojumu, mēs (un mūsu partneri) izmantojam dažādas informācijas apkopošanas un uzglabāšanas tehnoloģijas, kas var ietvert sīkfailu vai līdzīgu tehnoloģiju izmantošanu jūsu pārlūkprogrammas vai ierīces identificēšanai. Octopus Telecom izmanto šīs tehnoloģijas, lai apkopotu un uzglabātu informāciju reklāmas adresācijas nolūkos.

2. Apkopotās informācijas izmantošana
Informāciju, ko Octopus Telecom apkopo no visiem Octopus Telecom pakalpojumiem, izmanto, lai nodrošinātu, uzturētu, aizsargātu un uzlabotu esošos pakalpojumus, lai izstrādātu jaunus pakalpojumus un, lai aizsargātu Octopus Telecom lietotājus. Apkopotā informācija tiek izmantota lai sniegtu pakalpojumus domēna vārdu reģistrētājiem, ieskaitot reģistrāciju, atjaunošanu, lietošanas tiesību nodošanu un līguma izbeigšanu. Apkopotā informācija tiek arī izmantota, lai piedāvātu Octopus Telecom lietotājiem personalizētu saturu un reklāmu.
Visos Octopus Telecom pakalpojumos, kuriem nepieciešams Octopus Telecom konts, Octopus Telecom var izmantot vārdu, uzvārdu un profila vārdu, kurus Octopus Telecom lietotājs ir norādījis, reģistrējot savu Octopus Telecom profilu.
Kad sazināties ar Octopus Telecom, tiek saglabāta Jūsu saziņa, lai palīdzētu Jums atrisināt jebkādas iespējamās problēmas, ar kurām Jūs varētu saskarties. Mēs varam izmantot Jūsu e-pasta adresi, lai informētu Jūs par mūsu pakalpojumiem, piemēram, paziņotu par gaidāmajām izmaiņām vai uzlabojumiem. Informācija, kuru Octopus Telecom apkopo, izmantojot sīkfailus un citas tehnoloģijas tiek izmantota, lai uzlabotu lietotāju pieredzi (Piemēram, ja saglabāsiet valodas preferences, varēsiet izmantot mūsu pakalpojumus savā izvēlētajā valodā) un vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Rādot lietotajiem personalizētas reklāmas, identifikatori no sīkfailiem vai līdzīgām tehnoloģijām netiek saistīti ar sensitīvām kategorijām, piemēram, ar rasi, reliģiskajiem uzskatiem, dzimumorientāciju vai veselības stāvokli saistītām kategorijām.
Octopus Telecom apstrādā personas informāciju savos serveros, kas atrodas Latvijā.

3. Pārredzamība un izvēle
Octopus Telecom mērķis ir skaidri norādīt, kādu informāciju Octopus Telecom apkopo, lai lietotājs var veikt pamatotu izvēli par apkopotās informācijas izmantošanu.
Varat veikt tālāk norādītās darbības.

3.1. Izmantojot pakalpojumu Octopus Telecom profila pārskatu, varat pārskatīt un kontrolēt noteiktu veidu informāciju, kas saistīta ar jūsu Octopus Telecom kontu. Lietotājs savā pārlūkprogrammā var bloķēt visus sīkfailus, tostarp ar Octopus Telecom pakalpojumiem saistītos sīkfailus. Tomēr svarīgi ņemt vērā, ka daži Octopus Telecom pakalpojumi var nedarboties pareizi, ja atspējosiet sīkfailus.

4. Piekļuve personas informācijai un tās atjaunināšana
Neatkarīgi no tā, kad izmantojat Octopus Telecom pakalpojumus, Octopus Telecom mērķis ir nodrošināt lietotājam piekļuvi savai personas informācijai. Ja šī informācija nav pareiza, cenšamies to ātri atjaunināt vai dzēst.
Octopus Telecom mērķis ir nodrošināt savus pakalpojumus tādā veidā, lai pasargātu informāciju no nejaušas vai ļaunprātīgas iznīcināšanas. Tāpēc pēc informācijas dzēšanas no Octopus Telecom pakalpojumiem var paiet zināms laiks, līdz šo datu liekās kopijas tiks izdzēstas no mūsu aktīvajiem serveriem,

4.1. Octopus Telecom un lietotaju kopīgotā informācija
4.1.1. Jūs piekrītat, ka visi Jūsu sniegtie dati tiks izmantoti datu apstrādei “Octopus Telecom” datu bāzē.
4.1.2. Sadaļā “Mans profils” Jums ir pieeja izdzēst Jūsu datus no datu apstrādes.
4.1.3. Jūsu dati tiks uzglabāti kamēr Jūs izmantojiet Octopus Telecom pakalpojumus.
4.1.4. Jums ir tiesības labot un dzēst sniegtos datus, tādā gadījumā dati tiek saglabāti ierobežotu laiku, kāds saprātīgi nepieciešams lai gūtu pārliecību, ka datu labojumu vai dzēšanu nav veikusi trešā persona, kas iespējams prettiesisiki ieguvusi piekļuvi e-pastam Jūsu vārdā.
4.1.5. Octopus Telecom uzņemas pēc Jūsu pieprasījuma dzēst no Jums iegūtos fizisko personu datus.

4.2 Personu identificējošu datu sniegšana ir priekšnoteikums Octopus Telecom pakalpojumu izmantošanai, ievērojot ka hostinga un e-pasta saturs ir Jūsu īpašums un strīdus gadījumā Jums ir jāspēj pierādīt savas tiesības.
4.2.1. Atbilstoši EIROPAS PARLAMENTA UN PADOMES REGULAS (ES) 2016/679 13.p. Jums ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei.
4.2.2. Lietotājam ir tiesības pieprasīt uzglabāto personas datu kopiju, ierodaties Octopus Telecom ofisā un identificējot sevi kā profila īpašnieku. Uzglabātā personas datu informācija tiek sagatavota divu nedēļu laikā pēc pieprasījuma saņemšanas.

5. Personas informācijas izdzēšanas un atjaunošanas procedūra
Lietotāja personas dati var tikt dzēsti tālākminētos gadījumos:
5.1. Lietotājam ir tiesības pašam izdzēst savus personas datus, veicot profila izdzēšanu sadaļā “Mans profils”, pieeja profilam tiek bloķēta un informācija par lietotāju tiek izdēsta no Octopus Telecom serveriem viena gada laikā.
5.2. Pamatojies uz mājaslapas Octopus Telecom lietošanas noteikumiem, Octopus Telecom var izdzēst lietotāja personas datus, veicot profila dzēšanu, tad informācija par lietotāju tiek izdēsta no Octopus Telecom serveriem viena gada laikā.

Minētais nogaidīšanas periods nepieciešams, lai nepieļautu nesankcionētu darbību veikšanu no trešām pusēm, izmantojot lietotāja pieķluves datus. Punktos 5.1 un 5.2 paredzēto datu glabāšanas laikā lietotājam ir tiesības atjaunot lietotāja profilu, ierodoties Octopus Telecom ofisā un identificējoties kā profila īpašniekam. Personas datu atjaunošana tiek veikta ne vēlāk kā divu dienu laikā pēc pieprasījuma saņemšanas. Punktos 5.1 un 5.2 paredzēto datu glabāšanas laikā lietotājam ir tiesības izdzēst lietotāja profilu, ierodoties Octopus Telecom ofisā un identificējoties kā profila īpašniekam. Personas datu izdzēšana tiek veikta ne vēlāk kā divu dienu laikā pēc pieprasījuma saņemšanas.

6. Octopus Telecom veiktie pasākumi personu informācijas drošības nodrošināšanai
Octopus Telecom nodrošina sekojošas darbības, lai aizsargātu uzņēmumu Octopus Telecom un lietotājus pret nesankcionētu piekļuvi Octopus Telecom rīcībā esošajai informācijai, tās grozīšanu, atklāšanu vai iznīcināšanu.

6.1 Tiek veikti tālāk norādītie pasākumi.
6.1.1. Šifrēšana izmantojot standartu SSL.
6.1.2. Lai novērstu neatļautu piekļuvi sistēmām, Octopus Telecom pārskata apkopoto informāciju, tās uzglabāšanu un apstrādi, tostarp fiziskās drošības pasākumus.
6.1.3. Personas informācijai var piekļūt tikai Octopus Telecom darbinieki, darbu izpildītāji un pārstāvji, kuriem šī informācija ir jāzina, lai to apstrādātu mūsu uzdevumā, un kuriem ir jāievēro stingras līgumā noteiktas konfidencialitātes prasības, un kuriem var tikt piemērots disciplinārs sods vai atlaišana gadījumā, ja viņi neievēro šīs prasības.

7. Pakalpojumi, uz kuriem attiecas šī konfidencialitātes politika
Octopus Telecom konfidencialitātes politika attiecas uz visiem pakalpojumiem, ko piedāvā uzņēmums Octopus Telecom, taču politika neattiecas uz pakalpojumiem, kuriem ir atsevišķa konfidencialitātes politika, kas netiek atspoguļota šajā konfidencialitātes politikā.
Octopus Telecom konfidencialitātes politika neattiecas uz citu uzņēmumu vai fizisku personu piedāvātiem pakalpojumiem, tostarp produktiem vai vietnēm, kurās var būt ietverti Octopus Telecom pakalpojumi, vai citām vietnēm, kas ir saistītas ar Octopus Telecom pakalpojumiem. Octopus Telecom konfidencialitātes politika neattiecas uz citu uzņēmumu un organizāciju īstenoto kārtību, kuri reklamē Octopus Telecom pakalpojumus un, kuri var izmantot sīkfailus, pikseļu tagus un citas tehnoloģijas, lai nosūtītu un piedāvātu atbilstošas reklāmas.


8. Politikas ievērošana un sadarbība ar reglamentējošajām iestādēm
Octopus Telecom regulāri pārskata savu atbilstību šai konfidencialitātes politikai. Saņemot oficiālu rakstisku sūdzību vai atbalsta pieprasījumu, mēs sazināsimies ar tās iesniedzēju, lai lemtu par turpmāko rīcību. Lai izmeklētu jebkādas sūdzības par personas informācijas nodošanu, kuras nespējam atrisināt tieši ar konkrēto personu, Octopus Telecom sadarbojas ar attiecīgajām reglamentējošajām iestādēm, tostarp vietējām datu aizsardzības iestādēm.

9. Izmaiņas
Šī konfidencialitātes politika var laiku pa laikam mainīties. Octopus Telecom neierobežo lietotāju tiesības saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku bez lietotāja nepārprotamas piekrišanas. Visas konfidencialitātes politikas izmaiņas tiks publicētas šajā lapā, un, ja tās būs būtiskas, tiks sniegts īpašs paziņojums (tostarp attiecībā uz noteiktiem pakalpojumiem, paziņojums par konfidencialitātes politikas izmaiņām tiks nosūtīts uz e-pastu).

10. Piekrišana šai konfidencialitātes politikai
Lietojot octopustelecom.lv mājaslapu, Jūs piekrītat šai konfidencialitātes politikai. Ja nepiekrītat šai politikai, lūdzam mājaslapu nelietot. Octopus Telecom patur tiesības mainīt šo politiku jebkurā laikā. Ja turpināsiet lietot octopustelecom.lv tīmekļvietni pēc izmaiņu izdarīšanas mūsu konfidencialitātes politikā, tas apliecinās Jūsu piekrišanu šīm izmaiņām.