PIRMO MĒNESI IZMANTO
BEZ MAKSAS!

NEKĀDA RISKA - MĒS GARANTĒJAM, KA BŪSIET APMIERINĀTI AR MŪSU PAKALPOJUMU KVALITĀTI!

Mājas internets

PIESLĒGŠANAS PIETEIKUMS

Internets biznesam

PIESLĒGŠANAS PIETEIKUMS

KĀDĒĻ TŪKSTOŠIEM CILVĒKU IR IZVĒLĒJUŠIES "OCTOPUS TELECOM"?

Viss ir ļoti vienkārši: mēs sniedzam kvalitatīvus pakalpojumus par patiesi zemu cenu. Mēs neklaigājam par ekskluzīviem piedāvājumiem televizora ekrānā, nenovēršam jūsu uzmanību ar spilgtiem reklāmas plakātiem ceļmalā, nepiemēslojam jūsu kabatas ar lapelēm. Mēs vienkārši labi darām savu darbu un cenšamies globāli paplašināt inovatīvās sakaru tehnoloģijas visā pasaulē. "Octopus Telecom" piedāvājumi – pieejams platjoslas internets, mūsdienu IP telefonija un augstas kvalitātes televīzija jebkurā vietā Latvijā.

Pat viskrāšņākā reklāma nespēj uzņēmumam radīt labāku reputāciju par to, kādu spēj tā piedāvāto pakalpojumu kvalitāte un augstais apkalpošanas līmenis. Mēs tiecamies sasniegt pilnību jebkurā darbības virzienā, pirmajiem apgūstot jaunās tehnoloģijas, pārliecinoties par to efektivitāti un piedāvājot klientiem tikai vislabākos pakalpojumus. Mēs esam pārliecināti, ka sakaru un komunikācijas līdzekļiem ne tikai ir jābūt laikam atbilstošiem, bet arī pieejamiem katram cilvēkam. Elastīga, patiesi lojāla cenu politika ļauj "Octopus Telecom" taupīt klientu naudu, bet augstais apkalpošanas līmenis un profesionālais atbalsts – saudzēt klientu nervus.

 

   Izvēloties "Octopus Telecom", jūs iegūstat uzticamu uzņēmumu, kas sniedz šādas, laiku apsteidzošas tehnoloģijas: platjoslas internets un IP telefonija.