INTERNETS BIZNESAM

INTERNETS BIROJĀ

Sevišķi ātrs internets jūsu darbam

Ātrums līdz 1000 Mbps


Neierobežoti zvani

visos Latvijas tīklos


Piešķirts menedžeris

un savs servisa inženieris


Atbalsts 24 stundas diennaktī/7 dienas nedēļā


PASŪTĪT


Mēs sniedzam sevišķi ātra interneta pieslēgšanas pakalpojumus visās Latvijas pilsētās. Izmantojam "Ethernet" tehnoloģiju un optisko šķiedru sakaru līniju, kas sevi apliecinājusi kā uzticams un mūsdienīgs tīkla pieslēguma un liela datu apjoma ātras pārraides līdzeklis. Uzstādām vadošo ražotāju mūsdienīgu aprīkojumu – garantēti kvalitatīvu un uzticamu. Tieši pateicoties tā darbībai, mūsu klientu interneta ātrums var sasniegt 1000 Mbit/s. Tiek izveidots kvalitatīvs bezvadu pārklājums visā biroju teritorijā, lai nodrošinātu ērtu piekļuvi internetam no jebkurām ierīcēm. Saņemiet pastāvīgu IP adresi, izmantojiet internetu ar neierobežotu datplūsmu un piekļuvi tīkla resursiem.

Pieslēgšanas nosacījumi:
 • Interneta pieslēguma abonēšana pirmo mēnesi bez maksas, pēc tam no 15 EUR + PVN mēnesī atkarībā no nepieciešamā garantētā interneta ātruma.
 • Minimālais pieslēguma laiks – 12 mēneši;
 • Iespējams atgriežams drošības depozīts par piešķirto aprīkojumu: maršrutētājs, TV uztvērējs, telefona aparāts.
 • Speciālista atbraukšana, lai atrisinātu problēmas, kas nav radušās operatora vainas dēļ, tiek apmaksāta saskaņā ar tarifu 30 EUR/stundā.

PASŪTĪT

ĀTRGAITAS INTERNETS BIROJAM

Internets ir svarīgs mūsdienu uzņēmuma attīstības un veiksmīgas darbības nosacījums. Biroja internets nodrošina ērtu komunikāciju ar klientiem un operatīvu informācijas apmaiņu starp darbiniekiem.

Biroja pieslēgšana pie interneta nodrošinās jūsu partneriem, apmeklētājiem un personālam ērtu piekļuvi globālajam tīmeklim. Savukārt optiskā interneta pieslēgšana atklās efektīvas uzņēmējdarbības pavisam jaunas iespējas.

Izmantojiet interneta pakalpojumu sniedzēja "Octopus Telecom" pakalpojumu un lietojiet stabilu platjoslas internetu ar diennakts tehnisko atbalstu, maksājot vispievilcīgāko cenu Latvijā.

BEZVADU INTERNETS DARBINIEKIEM UN APMEKLĒTĀJIEM

WiFi ir papildu pakalpojums, kas viedtālruņu, planšetdatoru un klēpjdatoru īpašniekiem nodrošina neierobežotu piekļuvi internetam. Bezvadu interneta tīkla izveide birojā vai tirdzniecības telpā automātiski paildzina klientu uzkavēšanos un palielina pārdošanas apjomus.

Korporatīvā bezvadu tīkla izveidē un bezmaksas Wi-Fi piekļuves nodrošināšanā mēs izmantojam lieljaudas maršrutētājus "Octopus". Mūsu maršrutētāji nodrošina plašu pārklājumu un lielu datu pārraides ātrumu pat sarežģīta plānojuma telpās.

KORPORATĪVAIS INTERNETS UN UZTICAMA IP TELEFONIJA

Jaunās telekomunikāciju tehnoloģijas ļauj nodrošināt mazos un vidējos uzņēmumus ar liela ātruma piekļuvi internetam un kvalitatīviem telefona sakariem bezmaksas zvaniem visā Latvijā.

Pieslēdziet savu uzņēmumu mūsu tarifu plānam "Internets + telefons" un saņemiet ne tikai vadu un bezvadu piekļuvi globālajam tīmeklim, bet arī mūsdienīgus IP telefonijas līdzekļus.

Vairs nevajadzēs ekonomēt uz starptautiskajām telefonsarunām un risināt apspriežu organizēšanas sarežģītos jautājumus audiokonferences režīmā. Mūsu izdevīgie piedāvājumi ļaus baudīt ciparu sakaru un interneta augsto kvalitāti ar minimāliem ikmēneša izdevumiem.

 

ĪPAŠIE PIESLĒGŠANAS NOSACĪJUMI ORGANIZĀCIJĀM

Daudzi uzņēmēji uzskata, ka lēts internets un uzticami telefonsakari ir nesasniedzams ideāls. Uzņēmums "Octopus Telecom" noraida šo aizspriedumu, piedāvājot saviem klientiem visaugstākās kvalitātes plašu pakalpojumu klāstu par izdevīgām cenām.

Pie mums dažādās kombinācijās visaugstākajā līmenī var pieslēgt internetu, telefoniju un interaktīvo televīziju. Katram jaunajam abonentam palīdzēsim piemeklēt optimālos pakalpojumus un vislabāko tarifu atbilstoši individuālajām vajadzībām.

Nezaudējiet vērtīgo laiku, tūlīt pieslēdzieties pie "Octopus Telecom" un saņemiet dāvanā "Kaspersky Lab" personisko datu un interneta savienojuma uzticamu aizsardzības sistēmu!


PASŪTĪT

IZMANTOJAM TIKAI UZTICAMU VISAUGSTĀKĀS KVALITĀTES APRĪKOJUMU!

 • Ideāli piemērots darbam saskaņā ar 802.11n standarta parametriem, kas nodrošina datu pārraides ātrumu līdz 150 Mbit/s;
 • Jebkādu sīkrīku pieslēgšana, izmantojot Wi-Fi (atbilst IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g parametriem);
 • Ir 4 porti tīkla kabeļa pieslēgšanai;
 • Iestatāms starptīklu ekrāns aizsardzībai pret kiberuzbrukumiem, izmantojot filtrāciju pēc IP adreses, MAC, URL;
 • Paredzēta darbība Wi-Fi HotSpot režīmā;
 • Šifrēšana ar WPA2-PSK-AES algoritmiem, nodrošinot visu pieslēdzamo iekārtu drošu aizsardzību.

"OCTOPUS TELECOM" PIEDĀVĀ

 • Personālais menedžeris
 • Beztermiņa līguma noformēšana
 • Samaksa pēc visizdevīgākā tarifa

"OCTOPUS TELECOM" PRIEKŠROCĪBAS

 • Virtuālie numuri jebkurai valstij
 • Trīs pieslēguma veidi: mobilais telefons, SIP un komutators
 • Pieslēdziet piekļuvi neierobežotajiem lielātruma starptautiskajiem sakariem