MĀJAS INTERNETS

PIRMAIS MĒNESIS BEZ MAKSAS!

Ātrs mājas internets

līdz 1000 Mbps


Jaunās paaudzes ciparu televīzija

Vairāk nekā 200 kanālu ciparu kvalitātē


Neierobežoti zvani

visos Latvijas tīklos


PASŪTĪT


"Octopus Telecom" ir uzņēmums, kas sniedz ātrgaitas interneta, ciparu televīzijas un IP telefonijas pieslēgšanas pakalpojumus. Izmantojiet mūsu tarifu plānus un sāciet lietot mūsdienu datu pārraides tehnoloģijas, skatīties augstas izšķirtspējas televīzijas kanālus un veikt neierobežotus zvanus visā Latvijas teritorijā.

Mēs izmantojam tikai pārbaudītu, augstas kvalitātes aprīkojumu. Pateicoties tam, mūsu klientu interneta ātrums var sasniegt 1000 Мbit/s. Mūsdienu bezvadu pārklājums ļauj piekļūt tīklam no visiem mājā esošajiem datoriem un sīkrīkiem. Jūs saņemat piekļuvi tīmekļa resursiem bez jebkādiem ierobežojumiem, bez datplūsmas limita, pastāvīgu IP adresi tīklā.

Pieslēgšanas nosacījumi:
 • Interneta pieslēguma abonēšana pirmo mēnesi bez maksas, pēc tam 12,10 EUR mēnesī.
 • Minimālais pieslēguma laiks – 1 mēneši;
 • Bezmaksas pieslēgums;
 • Iespējams atgriežams drošības depozīts par piešķirto aprīkojumu: maršrutētājs, TV uztvērējs, telefona aparāts.

PASŪTĪT

"OCTOPUS TELECOM" INTERNETA PIESLĒGUMS

Mājas internets ietilpst mūsdienu cilvēka pamatprasību skaitā, tā pieejamība un stabilitāte lielā mērā nosaka mūsu dzīves kvalitāti. Pasūtot interneta pieslēgumu uzņēmumā "Octopus Telecom", jūs saņemsiet ātrgaitas piekļuvi tīklam ar ātrumu līdz 1000 Mbit/s. Izmantojot jaunāko telekomunikācijas tehnoloģiju iespējas, mēs apmierinām savu lietotāju, kuri par mērenu cenu vēlas saņemt augstākās klases mājas interneta pieslēgumu, aktuālās vajadzības.

INTERNETA PIEKĻUVES BEZVADU RISINĀJUMI

Bezvadu internets ir ērta alternatīva vadu pieslēgumam, ko sevišķi iecienījuši mobilo iekārtu īpašnieki. WiFi maršrutētāja uzstādīšana pilsētas dzīvoklī vai ārpilsētas mājā ļauj izveidot aizsargātu bezvadu tīklu, kuram var pieslēgt lietotāja klēpjdatorus, planšetdatorus, viedtālruņus, kā arī dažādas ierīces ar iebūvētu WiFi moduli. Ja vēlaties savā mājā iekārtot bezvadu WiFi tīklu, vērsieties uzņēmumā "Octopus Telecom". Noformējot mājas interneta pieslēgšanas pasūtījumu, mēs saviem klientiem piešķiram modernu WiFi maršrutētāju ar plašu pārklājuma zonu, kas nodrošina stabilus liela ātruma sakarus.

IZDEVĪGS TARIFS "MĀJAS INTERNETS UN TELEVĪZIJA"

Tiem, kuri vēlas savā mājā pieslēgt ātrgaitas internetu un novērtēt ciparu TV iespējas, mums ir īpašs piedāvājums "Mājas internets un televīzija". Šī tarifa īpašnieks saņems diennakts piekļuvi vairāk nekā 200 populāriem televīzijas kanāliem, kā arī mūsu virtuālajam kinoarhīvam. Skatieties labākās filmas HD kvalitātē, dažu minūšu laikā lejupielādējiet lielus failus, izmantojiet interaktīvās televīzijas iespējas! Ar "Octopus Telecom" jūs uz visiem laikiem mainīsiet savu priekšstatu par mājas internetu un televīziju.

OPTIMĀLAIS TARIFS "INTERNETS, TELEFONS UN TELEVĪZIJA"

Vai vēlaties paši novērtēt jaunāko telekomunikāciju tehnoloģiju priekšrocības? Mēs piedāvājam lētu interneta pieslēgumu, telefonu ar neierobežotiem zvaniem visā Latvijā un izdevīgiem minūšu tarifiem sarunām ārzemēs, kā arī televīziju mūsu universālā tarifa ietvaros.
Pieslēdzot šo tarifu, jūs saņemsiet:

 • stabilu platjoslas internetu, kas pieejams 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā + mājas bezvadu tīkla izveides iespēju;
 • simtiem filmu un televīzijas pārraižu ciparu kvalitātē jūsu televizora lielajā ekrānā;
 • iespēju ekonomēt uz starptautiskajiem zvaniem, izmantojot mūsdienu IP telefoniju.

Pieslēdziet izdevīgo tarifu "Internets, telefons un televīzija" jau tagad, un saņemsiet uzticama starptautiskas klases interneta pakalpojumu sniedzēja nodrošinātu piekļuvi paplašinātai ciparu pakalpojumu paketei.

ĀTRA PIESLĒGŠANA VISĀ LATVIJĀ

Pieslēgt mājas internetu nieka dažu stundu laikā? Ar "Octopus Telecom" tas ir pilnībā iespējams. Mūsu speciālisti maksimāli ātri bez maksas uzstādīs un iestatīs aprīkojumu jebkurā jums piemērotajā laikā.

Mēs pieņemam pieslēgšanas pasūtījumus visās Latvijas pilsētās. Mūsu diennakts tehniskā atbalsta dienests nodrošinās jebkādu problēmu atrisināšanu.

Lai saņemtu detalizētu informāciju par mūsu pakalpojumiem un pieteikuma noformēšanu, vērsieties pie "Octopus Telecom" darbiniekiem.

PASŪTĪT

PAKALPOJUMU UN UZSTĀDĀMĀ APRĪKOJUMA KVALITĀTES GARANTIJA!

Izbaudiet sevišķi ātrus bezvadu sakarus visās savās Wi-Fi iekārtās, pateicoties jaunās paaudzes Wi-Fi maršrutētājiem, kas speciāli izstrādāti jūsu mājas apstākļiem.

 • 300 Mbit/s - ideāls ātrums programmām, kas ir jutīgas pret sakaru pārtraukumiem, piemēram, lai skatītos augstas izšķirtspējas video plūsmu.
 • Kvalitatīvs un drošs savienojums, izmantojot divas antenas.
 • Tūlītējas aizsardzības funkcija, nospiežot pogu WPS.
 • Pieļaujamās caurlaides spējas elastīgie iestatījumi katrai IP adresei
 • Atbalsta IGMP Proxy, "tilta" režīmu un 802.1Q TAG VLAN, kas paredzēts IPTV Мulticast

"OCTOPUS TELECOM" PIEDĀVĀ

 • Personālais menedžeris
 • Beztermiņa līguma noformēšana
 • Samaksa pēc visizdevīgākā tarifa