OPTISKAIS INTERNETS

OPTISKAIS INTERNETS

Sevišķi ātrs mājas internets

līdz 1000 Mbps

 

Pieslēguma cena ir atkarīga no objekta atrašanās vietas, un tiek aprēķināta katram klientam individuāli!

 

PASŪTĪT


UZTICAMS INTERNETA PIESLĒGUMS AR "OCTOPUS TELECOM" OPTISKĀS ŠĶIEDRAS KABELI

Optiskās šķiedras kabelis nodrošina piekļuvi internetam pilnīgi jaunā ātrumā, kas spēj sasniegt 1000 Mbitus sekundē. Optiskais internets nodrošina lietotājam daudz augstāku datu pārraides drošumu un plašākas mūsdienu opciju un iekārtu, piemēram, televizora, planšetdatora, telefona, izmantošanas iespējas. Izmantojot optiskās šķiedras līnijas pieslēgumu internetam, varēsiet ideālā kvalitātē skatīties video plūsmu, apmainīties ar milzīgu informācijas apjomu un baudīt stabilu un ātru jaunās paaudzes pieslēgumu bez ierobežojumiem!

JAUDĪGS INTERNETA PIESLĒGUMS MĀJAI UN BIROJAM

Optiskā interneta pieslēgšanai ir vairākas būtiskas priekšrocības, kas spēj apmierināt korporatīvo un privāto klientu pieaugošo pieprasījumu. Optisko šķiedru tīkla unikālie tehniskie raksturlielumi garantē:

  • palielinātu caurlaides spēju;
  • savienojuma drošību un stabilitāti;
  • drošu aizsardzību pret neatļautu iejaukšanos tīklā;
  • praktiski pilnīgu trokšņu un traucējumu likvidēšanu;
  • jebkāda tipa datu tipa pārraides maksimālu ātrumu;
  • iespēju izmantot tīklu video novērošanas un piekļuves kontroles sistēmas, interneta telefonijas un citu pakalpojumu organizēšanai.

Jums vairs nevajadzēs ilgi gaidīt, līdz lejupielādēsies iecienītās HD kvalitātes filmas, mūzika un fotoattēli. Ar "Octopus Telecom" optisko internetu to visu varēs lejupielādēt vienlaikus un lielā ātrumā!

PIESLĒDZ UN BAUDI LIELĀTRUMA INTERNETU

Interneta pakalpojumu sniedzējs "Octopus Telecom" piedāvā optiskā interneta, IP telefonijas un ciparu televīzijas ātru pieslēgumu. Mūsu speciālisti palīdzēs uzlabot un optimizēt komunikācijas jūsu biznesā, iegūt būtiskas priekšrocības ražošanā, drošībā un interneta tīklu apkalpošanā.

Jums pietiek tikai noformēt pieteikumu, un mūsu kvalificētie speciālisti operatīvi pieslēgs jūsu uzņēmumu, biroju vai māju pie mūsdienīga optisko šķiedru tīkla. Mēs palīdzēsim kvalitatīvi iestatīt optisko šķiedru pieslēguma internetu un garantējam tā stabilu darbību!


PASŪTĪT